Úvod         Kariéra         Volná místa

Jsme stabilní česká IT společnost se zaměřením komunikační a informační technologie. Specializujeme se na komplexní IT řešení a dodávky pro naše obchodní partnery v oblastech veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, logistiky a služeb. Klademe důraz na proklientský přístup, projektové řízení a vysokou kvalitu našich služeb. Do ekonomického oddělení nyní hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Finanční účetní.

Finanční účetní

Náplň práce:

  • Účtování došlých faktur tuzemských a zahraničních.
  • Majetek.
  • Zadávání interních dokladů do systému SAP.
  • Kontrola konečných zůstatků svěřených účtů.
  • Příprava podkladů pro měsíční a roční uzávěrky ve spolupráci s hlavní účetní.
  • Evidence a kontrola účetních dokladů, archivace dokladů.
  • Spolupráce a komunikace napříč společnosti.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání, ekonomické zaměření výhodou.
  • Znalost SAP.
  • Znalost zákona o DPH, dani z příjmů právnických osob a zákona o účetnictví.
  • Uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word).
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost.

Co Vám nabízíme:

  • Samostatnou a komplexní práci v oblasti účetnictví s možností profesního rozvoje.
  • Přátelskou atmosféru a tým kolegů, kteří jsou vždy ochotni poradit a spolupracovat.
  • Získání zkušeností ze zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • Zkrácený úvazek 30 hod/týdně, možnost volitelného typu spolupráce (pracovní poměr, IČO, DPČ)
  • Podporu ve Vašem rozvoji a vzdělávání (např. v rámci interních kurzů).
  • Výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky,....).
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ICZ a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

ICZ a.s.
Zuzana Hájková