Úvod         Kariéra         Volná místa

Správce síťových technologií do oddělení Networking

Jsme česká IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie. Řešíme zajímavé a klíčové projekty v komerční i veřejné sféře. Klademe důraz na proklientský přístup. Našim zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí velké společnosti, aktivní podporu odborníků, vzdělávání a neustálý rozvoj.

Hledáme ty, kteří mají rádi výzvy, nebojí se riskovat a mají patřičný drive a chuť do práce. U nás najdete dobrý kolektiv, lidi na správném místě, náročné úkoly a možnost vlastního rozvoje. Budete realizovat projekty malého i velkého rozsahu, stanete se odborníkem v oblasti komunikačních technologií se zaměřením na Cisco.

Co Vás čeká:

• Správa síťové infrastruktury založené především na produktech Cisco
• Identifikace síťových problémů, jejich příčiny a následné řešení
• Spolupráce s projektantem a dalšími členy týmu

Co bychom naopak uvítali my:

• SŠ/VŠ
• Praxi při správě síťové infrastruktury alespoň 3 roky
• Znalosti na úrovni certifikace CCNA +; znalosti na úrovni CCNP výhodou
• Znalost síťových protokolů a služeb (Radius, RSTP, VTP, OSPF, BGP, IPSec, QoS, MPLS)
• Praxi při administraci přepínačů a směrovačů Cisco minimálně po řady Catalyst 4500, Catalyst 9k, ASR 1000, výhodou praxe s přepínači Nexus
• Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
• ŘP skupiny B

• Zkušenosti s administrací bezdrátových kontolerů
• Zkušenosti s administrací bezpečnostních produktů (ASA, ISE, Checkpoint) a load balancing produktů (F5)

Na oplátku Vám nabízíme:

• Pružnou pracovní dobu a možnost pracovat formou home office
• 5 dnů osobního volna navíc
• 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity.
• Benefity formou systému cafeterie
• Možnost realizovat své myšlenky a nápady
• Různorodou a zajímavou práci ve skvělém kolektivu a na velkých i malých projektech
• Odborné vzdělávání a další rozvoj

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ICZ a.s.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše