Úvod         Kariéra         Volná místa

Pro vývoj nové cloud enterprise aplikace z oblasti správy dokumentů a dočasnou údržbu stávajících DMS aplikací hledáme odvážného a pracovitého kolegu.

IT analytik – vývoj nové aplikace

Pracovní náplň:

• Klíčovou úlohou bude tvorba zadání pro vývojáře v podobě JIRA tasků
• Převzetí business zadání (textově i diagramy) a rozpracování architektonických návrhů do hlubšího technického designu
• Práce na nově vznikajícím systému
• Technická znalost komponent (modulů) systému
• Definice rozhraní jednotlivých služeb

Technologie, které používáme pro vývoj:

• Git/BitBucket
• Java 8 a vyšší
• Spring Boot / Spring Cloud
• Angular
• Databáze MS SQL/ Oracle/ PostgreSQL
• ELK Stack
• Apache/ Tomcat
• Netflix Eureka/ Zuul
• Rabbit MQ
• Jira/Confluence

Znalosti a zkušenosti vhodné pro tuto pozici:

• Znalost UML, Enterprise Architect – schopnost číst a tvořit dokumentaci
• Znalost principů SOA
• Analytické myšlení, schopnost navrhovat služby
• Zkušenost s programováním (výhodou)

A co u nás nabízíme:

• Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
• Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky...)
• Moderní pracovní prostředí
• Mobilní telefon a výkonný notebook i pro soukromé účely
• Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
• Dobrou dostupnost MHD i možnost parkování ve firemních podzemních garážích
• Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ICZ a.s.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše