Úvod         Kariéra         Volná místa

Jsme česká IT společnost s dlouhou historií. Řešíme zajímavé a klíčové projekty v komerční i veřejné sféře. Klademe důraz na proklientský přístup. Našim zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí velké společnosti, aktivní podporu odborníků, vzdělávání a neustálý rozvoj.

Projektový administrátor/ka

Co Vás čeká:

• Práce s interními informačními systémy a aplikacemi (ERP, DMS, Workflow, CRM apod.
• Revize a administrace zakázkových finančních kalkulací
• Práce se smluvními dokumenty (smlouvy, protokoly, objednávky apod)
• Realizace projektového kontrolingu
• Aktivní komunikace s různými odděleními společnosti (finanční kontroling, obchod, projektový management) i externími partnery (dodavatelé, zákazníci, úřady)
• Úzká spolupráce na řízení větších projektů s vedoucím projektu a Obchodníkem
• Podpora managementu při poskytování analytických a statistických dat
• Provádění a dohled nad realizací různorodé administrativní práce na zakázkách a projektech
• Vytváření a sledování reportů projektových, produktových, partnerských apod.

Co od Vás očekáváme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Dobrá znalost kancelářského SW (MS Excel, MS Word)
• Znalost práce s ERP nebo účetním systémem (SAP výhodou)
• Organizační a komunikační schopnosti
• Samostatnost a pečlivost

Výhodou:

• Přehled v základech účetnictví, finančního kontrolingu, ekonomiky podniku apod výhodou
• Přehled v oboru ICT výhodou

Co Vám za to nabízíme:

• Získání zkušeností ze zázemí silné a stabilní společnosti s více jak 20ti letou historií
• Flexibilní pracovní dobu
• 5 dnů osobního volna navíc ke standardní dovolené
• Podporu ve Vašem rozvoji a vzdělávání
• Výběr z široké škály benefitů formou Cafeteria system (sport, kultura, cestování, stravenky…)
• Služební notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
• Relax zónu
• Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společenských aktivit

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ICZ a.s.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše