Úvod         Kariéra         Volná místa

Software architekt

Naše rostoucí, věkově různorodé oddělení logistických aplikací hledá dalšího kolegu nebo kolegyni na pozici Softwarového architekta, který se bude zabývat především návrhem architektury systému pro řízení výroby.

Náplň práce:

  • Návrh a vývoj softwarového řešení pro produkty z oblasti výroby a logistiky.
  • Práce s relační a NoSQL databází.
  • Práce s Big Data.

Požadujeme:

  • Komerční praxe alespoň 5 let v oblasti vývoje softwaru.
  • Velmi dobrá znalost jazyka SQL, relačních (MSSQL, ORACLE) i NoSQL databází.
  • Velmi dobrá znalost C#/.NET 4.6+ a .NET Core, návrhových vzorů, frontend i backend programování.
  • Zkušenosti s verzovacími systémy (GIT, SVN).
  • Schopnost psát čistý, přehledný a snadno udržovatelný kód.
  • Znalost prostředí Linux - výhodou.
  • Znalost výrobních a/nebo logistických procesů - výhodou.
  • Znalost AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace.
  • Schopnost a ochota pracovat v týmu.
  • Pečlivost, zodpovědnost, schopnost dotahovat svěřené úkoly.
  • Chuť a motivace nadále rozvíjet své profesní znalosti.

Nabízíme:

  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.).
  • Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky...).
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem).
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky).
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice.
  • Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ICZ a.s.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše