Úvod         Kariéra         Volná místa

Databázový specialista

Naše rostoucí, věkově různorodé oddělení logistických aplikací hledá dalšího kolegu nebo kolegyni na pozici Databázového speciality, který se bude zabývat především návrhem architektury softwaru pro automatizovanou logistiku a výrobu.

CO budete dělat:

  • Návrh a vývoj databázového řešení pro produkty z oblasti výroby a logistiky.
  • Návrh, realizace a údržba databází pro enterprise řešení velkého rozsahu.
  • Práce s Big Data.

CO od Vás očekáváme:

  • Praxe s návrhem a realizací databázových řešení pro komerční sektor.
  • Velmi dobrá znalost SQL, relačních i NoSQL databází.
  • Komerční zkušenost s Big Data projekty.
  • Znalost výrobních a/nebo logistických procesů (výhodou).
  • Znalost AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace.
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně.
  • Chuť a motivace nadále rozvíjet své profesní znalosti.

Nabízíme:

  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.).
  • Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky...).
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem).
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky).
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice.
  • Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ICZ a.s.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše