Úvod         Kariéra         Volná místa

Jsme česká IT společnost se zaměřením komunikační a informační technologie. Pokrýváme oblasti veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb. Klademe důraz na proklientský přístup, dosahování vysoké efektivity a informační bezpečnost. Do ekonomicko-správní sekce nyní hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Finanční Controller.

FINANČNÍ CONTROLLER

Náplň práce a Vaše zodpovědnost:

- spolupráce na řízení týdenního a měsíčního procesu forecastovaní
- spolupráce na konsolidaci koncernu (skupiny) a zpracování statutárních závěrek jednotlivých společností skupiny
- podílení se na přípravě a implementaci firemních procesů a směrnic
- zpracování reportingu o hospodaření zahraničních dceřiných společností
- zpracování statistických výkazů
- zpracování podkladů pro nepřímé daně
- projektový controlling (kontrola výnosů a nákladů projektů, revize související smluvní dokumentace z finančního a daňového pohledu)

Očekáváme:

- ukončené VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- znalost českých účetních standardů a IFRS - výhodou
- znalost práce na PC (Excel – pokročilý, MS Office - uživatelsky)
- uživatelskou znalost práce v SAPu
- znalost AJ, znalost RJ výhodou

Nenabízíme žádný stereotyp či nudu, ale:

-samostatnou a komplexní činnost v oblasti controllingu s možností profesního rozvoje
- přátelskou atmosféru a tým prima kolegů, kteří jsou vždy ochotni pomoci a spolupracovat
- šéfa, který je nejen výborný odborník, ale i manažer, který vede svůj tým k efektivnímu a aktivnímu přístupu k úkolům
- pružnou pracovní dobu a systém volitelných zaměstnaneckých benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ICZ a.s.

Kontakt

ICZ a.s.
Mgr. Klára Čížová
Na hřebenech II 1718/10
140 00  Praha
Česká republika