Úvod         Kariéra         Volná místa

Jsme česká IT společnost s dlouhou historií. Řešíme zajímavé a klíčové projekty v komerční i veřejné sféře. Klademe důraz na proklientský přístup. Našim zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí velké společnosti, aktivní podporu odborníků, vzdělávání a neustálý rozvoj.

Obchodní zástupce

CO budete dělat:

- Vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí u stávajících a potenciálních zákazníků
- Prodej
- Příprava nabídek
- Aktivní prodej a rozvoj nového produktu řízení výroby (MES), plnění vlastního obchodního plánu
- Tvorba a rozvoj dobrých vztahů s kontaktními osobami na straně zákazníků
- Vedení obchodních jednání
- Vyjednávání obchodník podmínek
- Komunikace s interními útvary společnost
- Práce s CRM a reporting

CO od Vás očekáváme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Znalost podnikových procesů se vztahem k logistice
- Znalost metod analýzy a návrhu procesů a hodnocení jejich výkonnosti
- Zájem o dlouhodobou obchodní práci
- Dobrou úroveň obchodních a sociálních dovedností: komunikativnost, reprezentativní vystupování, přátelský přístup, aktivní oslovování nových zákazníků
- Schopnost rychlé orientace
- Chuť na sobě pracovat, schopnost hodnotit sám sebe a dále se rozvíjet
- Zájem reprezentovat firmu a hodnoty naší společnosti
- Řidičský průkaz sk. B (výhodou)

Nabízíme:

- Zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů a cest k dosažení výsledků
- Benefity formou Cafeterie (výběr čerpání benefitů dle vlastních preferencí)
- Možnost osobně se podílet na unikátních projektech
- Flexibilní pracovní dobu a HomeOffice, včetně 5ti dnů osobního volna navíc ke standardní dovolené
- Firemní notebook, mobilní telefon a služební automobil i k soukromým účelům
- Obohacení svých znalostí o nové technologie ze světa IT - používáme nové metody a nástroje
- Šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ICZ a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše