Úvod         Kariéra         Volná místa

Vývojář C#/web aplikace

CO budete dělat:

Budete se podílet na vývoji nových řešení, modulů a doplňků pro klienty v oborech finančnictví a pojišťovnictví.
Naším společným cílem bude vytvářet takové komponenty aplikací, které budou opakovaně použitelné a pomohou nám budovat „standardizované“ komponenty pro použití v řadě dalších vývojových projektů.

CO očekáváme:

• Programování v jazyce C#
• Znalost .NET Framework, .NET Core
• Velmi dobrá znalost JavaScript, TypeScript
• Velmi dobrá znalost HTML, CSS
• Zkušenost s vývojem webových aplikací
• Znalost jazyka SQL a principů relačních databází
• Bezproblémovou češtinu nebo slovenštinu, angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, chuť a ochotu učit se nové technologie, týmového ducha

Vítáme:

• Znalost a zkušenost v oblasti vývoje moderních webových aplikací na platformě Angular 2 a vyšší
• Znalosti a zkušenosti s SQL Server 2012 a vyšší
• GIT

CO Vám nabízíme:

• Přístup k nejnovějším technologiím a postupům v oblasti vývoje webových aplikací
• Zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
• Možnost osobně se podílet na unikátních projektech, využitelných i pro mezinárodní klientelu
• Výběr z široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky…)
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Flexibilní pracovní dobu a HomeOffice, včetně 5ti dnů osobního volna navíc ke standardní dovolené
• Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
• Podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání (např. v rámci interních kurzů), získání certifikací
• Šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ICZ a.s.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše