Úvod         Kariéra         Volná místa

Společnost ICZ a.s. hledá pro centrálu v Praze do sekce Infrastruktura nového kolegu/kolegyni na pozici Projektový administrátor!

Projektový administrátor/ka

Pracovní náplň:

• Práce s interními informačními systémy a aplikacemi (ERP SAP, DMS, Workflow, CRM)
• Revize a administrace zakázkových finančních kalkulací
• Práce se smluvními dokumenty (smlouvy, protokoly, objednávky, apod.)
• Realizace projektového kontrolingu
• Aktivní komunikace s různými odděleními společnosti (finanční kontroling, obchod, projektový management) i externími partnery (dodavatelé, zákazníci, úřady)
• Úzká spolupráce na řízení větších projektů s Vedoucím projektu a Obchodníkem
• Podpora managementu při poskytování analytických a statistických dat
• Provádění a dohled nad realizací různorodé administrativní práce na zakázkách a projektech
• Vytváření a sledování reportů projektových, produktových, partnerských, apod.

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání
• Velmi dobrá znalost kancelářského MS Office (MS Excel, MS Word)
• Znalost práce s ERP nebo účetním systémem (SAP výhodou)
• Přehled v základech účetnictví, finančního kontrolingu, ekonomiky podniku apod výhodou
• Přehled v oboru ICT výhodou
• Anglický jazyk – komunikativní úroveň

Nabízíme:

• Zaměstnanecké benefity formou kafeterie systému (výběr a čerpání benefitů dle vlastního výběru)
• Flexibilní pracovní dobu a možnost Home Office
• Zajímavou a zodpovědnou práci v prestižním oboru
• Možnost dalšího profesního rozvoje a růstu
• Získání zkušeností s většími projekty
• Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem
• Práci ve zkušeném kolektivu

Máte o tuto pozici zájem?

Pokud máte zájem podílet se na dalším vývoji a růstu jedné z předních českých IT společností, jste iniciativní, spolehlivý(á), máte smysl pro týmovou práci a loajalitu, zašlete nám svůj strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka „odpovědět“.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

ICZ a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše