Úvod         Kariéra         Volná místa

Jsme česká IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie. Řešíme zajímavé a klíčové projekty v komerční i veřejné sféře. Klademe důraz na proklientský přístup. Našim zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí velké společnosti, aktivní podporu odborníků, vzdělávání a neustálý rozvoj.

Projektový manažer

Do sekce ICZ Infrastruktura hledáme ty, kteří mají rádi výzvy, nebojí se riskovat a mají patřičný drive a chuť do práce. U nás najdete opravdu dobrý kolektiv s důrazem na týmovou práci, lidi na správném místě, náročné úkoly a možnost vlastního rozvoje. Jako Projektový manažer budete vést dodavatelské projekty malého i velkého rozsahu, stanete se členem týmu se zázemím kvalitních odborníků z oblasti komunikačních technologií se zaměřením na infrastrukturní HW a SW prvky.

Profil pozice

Pracovní náplň úspěšného PM v našem týmu zahrnuje:
• Řídí svěřené zákaznické nebo interní projekty a všechny pracovníky přidělené na příslušné projekty
• Zajišťuje řízení servisních zakázek
• Vytváří administrativní podklady, zodpovídá za naplnění cílů, harmonogramu a rozpočtu projektů
• Řídí a kontroluje kvalitu práce na projektech a kontroluje jednotlivé výstupy projektu
• Udržuje projektové údaje v interních informačních systémech, zpracovává reporting
• Vytváří požadované projektové dokumenty dle platné metodiky, směrnic a smluv
• Účastní se vzniku nabídek, smluv, schvalování obchodních dokumentů
• Komunikuje se zákazníky, dodavateli, partnery – externě i vnitrofiremně
• Vytváří reporty, sledování vývoje ukazatelů, prezentace trendů atd.

Očekáváme:

• Aktivní, kooperativní a cílevědomí přístup
• Zkušenosti s projektovým řízením alespoň 3 roky, ideálně v ICT oblasti
• Základní technologický přehled v oboru ICT
• Zájem o projektové metody s možností získání certifikací
• Perfektní čeština a komunikativní angličtina (slovem i písmem)
• Výborná znalost kancelářského SW (MS Excel, MS Word) včetně projektově orientovaných SW nástrojů

Nabízíme:

• Zaměstnanecké benefity formou Cafeterie
• Flexibilní pracovní dobu, Home Office a 5 dní osobního volna navíc
• Zajímavou a zodpovědnou práci v prestižním oboru
• Možnost dalšího profesního rozvoje a růstu
• Získání zkušeností s většími projekty
• Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem
• Práci ve zkušeném kolektivu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ICZ a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše