Úvod         Kariéra         Volná místa

Jsme silná a stabilní česká IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie. Máme více jak 20ti letou historii na trhu IT a dostali jsme řadu významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.). Do našich řad hledáme brigádníka/brigádnici, kteří nám vypomůžou se zajištěním chodu recepce namísto dlouhodobě nemocné kolegyně.

Recepční - zástup za nemoc/prac. doba od 10 do 14hod

Co bude náplní Vaší práce:

• zajištění plynulého chodu recepce, a to od 10:00 do 14:00hod
• vyřizování telefonických hovorů, uvádění návštěv
• péče o chod kuchyněk a zasedacích místností
• třídění a evidence pošty
• další administrativní činnosti

Co od Vás očekáváme:

• komunikativnost, vstřícnost, iniciativu
• dobrou znalost práce na PC
• praxe na obdobné pozici - výhodou
• komunikativní znalost AJ - výhodou

Na co se u nás můžete těšit:

• zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
• spolupráci formou "Dohody o provedení práce"
• přátelský tým a atmosféru
• případnou možnost dalšího uplatnění
• získání zkušeností ze zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)

Místo výkonu práce:

• Praha 4 Pankrác

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 14. 1. 2019 do 11. 2. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

ICZ a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

ICZ a.s.
Mgr. Klára Čížová
Na hřebenech II 1718/10
140 00  Praha
Česká republika