Úvod         Kariéra         Volná místa

Do týmu Datových center hledáme specialistu pro oblasti linuxových technologií. Budete se podílet na optimalizaci technologií u současných zákazníků a v rámci nových projektů prosazovat nové trendy, které apelují na dlouhodobou udržitelnost. Stanete se součástí odborného a přátelského týmu, který je otevřen všem, kteří mají aktivní zájem a Datová Centra.

Projektant Linux do oddělení Datových center

CO budete dělat:

• Podílet se na optimalizaci postupů a správy zákazníků s cílem najít dlouhodobou efektivní udržitelnost
• Navrhovat a zavádět do praxe nové trendy v oblasti linuxových technologií
• Společně s obchodníky připravovat podklady do nabídek, konzultovat je se zákazníkem, prezentovat a argumentovat
• Navrhovat architekturu a komplexní řešení u nových projektů
• Navrhovat optimalizace a migrace u stávajících projektů
• Tvořit rozvojový plán, vizi a strategii nejenom u zákazníků, ale i v rámci svého týmu
• Sledovat trendy a aplikovat je do praxe, setkávat se s vendory a distributory, tvořit a udržovat portfolio

CO od Vás očekáváme:

• Zkušenosti v oblasti Linux, síťové služby, virtualizace, kontejnerizace
• Znalost automatizačních nástrojů, jako například Ansible a Vagrant apod.
• Prezentační schopnosti, komunikace s lidmi
• Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly
• Schopnost učit se novým věcem
• Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat v rámci ČR

Technologie:

• Debian, RHEL, Centos, síťově služby, VMware, Ansible, Vagrant, Docker, Kubernetes, Zabbix, Nagios
• Výhodou infrastrukturní technologie, Servery, Storage, Hyperkonvergence, DR, Zálohování

Na oplátku Vám nabízíme:

• Možnost vlastního výběru benefitů formou Cafeteria systému.
• 5 dnů osobního volna navíc ke standardní dovolené.
• Flexibilní pracovní dobu a možnost HomeOffice.
• Práci ve skvělém kolektivu.
• Možnost osobního růstu.
• Nabytí nových znalostí a zkušeností v oblasti bezpečnostních technologií.
• Motivující finanční ohodnocení.
• Práci na zajímavých projektech.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ICZ a.s.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše