Úvod         Kariéra         Volná místa

Naše rostoucí, věkově různorodé oddělení logistických aplikací hledá dalšího kolegu nebo kolegyni na pozici vývojáře, který se bude zabývat především tvorbou softwaru pro automatizovanou logistiku. Pozice na plný pracovní úvazek je vhodná i pro absolventy!

.NET vývojář

CO budete dělat:

  • Velmi rozmanitá práce s .NET technologiemi, zahrnující vývoj desktopových (WPF) aplikací a webových služeb, vývoj pro mobilní terminály (Xamarin), vývoj a správu komunikačních rozhraní se systémy 3. stran (ERP), vývoj softwaru pro komunikaci s „chytrým“ HW (IoT), v omezené míře i vývoj webových aplikací (ASP.NET MVC)
  • Úpravy stávajících systémů dle požadavků zákazníků včetně základního testování

CO očekáváme:

  • Znalost MS .NET / C# 6.x nebo novější
  • Znalost webových služeb (minimálně SOAP, WCF a REST výhodou)
  • Znalost DB MS SQL (triggery, uložené procedury apod.)
  • Znalost EntityFrameworku
  • Bezproblémovou češtinu nebo slovenštinu, angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, chuť a ochotu učit se nové technologie, týmového ducha

Vítáme:

  • WPF
  • DevExpress komponenty
  • ASP.NET MVC (alespoň základy)
  • Návrhové vzory
  • Oracle DB
  • Unit testy
  • Prostředí a konfigurace IIS serveru
  • UML
  • SVN nebo GIT

CO Vám nabízíme:

  • Zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • Možnost osobně se podílet na unikátních projektech, využitelných i pro mezinárodní klientelu
  • Výběr z široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky…)
  • Flexibilní pracovní dobu a HomeOffice, včetně 5ti dnů osobního volna navíc ke standardní dovolené
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání (např. v rámci interních kurzů), technická školení v Microsoftu, získání certifikací
  • Obohacení svých znalostí o nové technologie ze světa IT - používáme nové metody a nástroje
  • Šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ICZ a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše