Úvod         Kariéra         Volná místa

Využijte příležitosti stát se součástí úspěšného obchodního týmu společnosti ICZ a spolupracovat na unikátních a zajímavých IT projektech v prostředí centrálních orgánů státní správy. Jsme významným dodavatelem komplexních řešení pro podporu efektivního fungování nejrůznějších agend a usnadnění komunikace občanů s úřady.

Manažer pro klíčové zákazníky

CO budete dělat:

• Udržovat a rozvíjet obchodní vztahy
• Zodpovídat za komunikaci a celkovou obchodní politiku s klíčovými zákazníky
• Připravovat plány a vyjednávat obchodní podmínky spolupráce
• Zajišťovat vysokou úroveň služeb zákazníkům
• Koordinovat obchodní projekty s dalšími odbornými pracovníky, zejména z oblastí obchodu, marketingu, realizace, právníky či vedení společnosti
• Zodpovídat za dostupnost a aktuálnost firemních dokumentů, které jsou obvyklou součástí obchodních nabídek

CO od Vás očekáváme:

• SŠ/VŠ
• Zkušenosti z oblasti obchodu
• Organizační schopnosti, kultivovanost projevu
• Samostatnost a rozhodnost
• Spolehlivost a flexibilita

Výhodou:

• Zkušenosti s procesy veřejné správy a samosprávy

Nenabízíme žádný stereotyp či nudu, ale:

• Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů (Cafeteria system)
• Možnost dalšího profesního vzdělávání (externí kurzy/školení/certifikace)
• Flexibilní pracovní dobu
• Služební vůz i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
• Zázemí stabilní společnosti orientované na proklientský přístup
• Zajímavou a perspektivní práci s možností dalšího rozvoje
• Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem
• Profesionální technické vybavení a příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ICZ a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše