Úvod         Kariéra         Volná místa

Jsme česká IT společnost se zaměřením komunikační a informační technologie. Svým zaměřením pokrýváme oblasti veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb. Klademe důraz na proklientský přístup, dosahování vysoké efektivity a informační bezpečnost. Do sekce Správa dokumentů a komerční systémy pro klíčový produkt nyní hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Pre-Sales konzultant.

Pre-Sales konzultant

Pracovní náplň

Konzultant bude mít primárně na starost podporu obchodu pro produkt spisové služby ICZ e-spis, který je klíčovým produktem divize Document Management System.
• Zpracování a koordinace malých i velkých nabídek (předmět nabídky, popis nabízeného řešení, kalkulace, pracnost, harmonogram).
• Posuzování zakázek před rozhodnutím, zda bude podána nabídka.
• Udržování popisu produktu spisová služby ICZ e-spis® včetně jejich modulů.
• Náměty na rozvoje a koordinace přípravy budoucích řešení pro produkt ICZ e-spis® (např. integrace s MS Office, Integrace HSM, automatizace procesů)
• Prezentace produktu ICZ e-spis® pro nové zákazníky.
• Prezentace nových modulů a rozvoje pro stávající zákazníky.
• Účast na jednáních u zákazníků (řešení rozvojů, problémů) – např. NSESSS, ukládání do spisovny, nové API apod.
• Komunikace se zákazníky ohledně nových verzí, legislativních úprav, a dalších připravovaných změn.
• 1x ročně koordinace zákaznického dne včetně řízení a moderace zákaznického dne.
• Psaní článků a případových studií o implementačních projektech - spolupráce s marketingem.
• Podklady pro marketingové materiály k produktu ICZ e-spis®.
• Školení obchodu a projektových manažerů.
• Pre-Sales podpora obchodníků – konzultace, přítel na telefonu :)
• Příprava vstupů pro obchod a realizaci
• Pre-Sales konzultant je spojovacím článkem pro oddělení obchodu a vývoje

Požadavky:

• Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
• Dobrá znalost MS Office v rámci přípravy nabídek
• Všeobecný přehled v oblasti - HW&SW instrastruktury (MS Windows, MS SQL, Oracle DB
• Znalost vedení spisové služby a návazné právní předpisy, správa a oběh dokumentů/procesů, jednoduchá digitalizace dokumentů je velkou výhodou
• Trpělivost, schopnost pracovat pod tlakem, komunikativnost, analytické schopnosti, samostatnost, pečlivost a schopnost týmové práce

Nabízíme:

Nenabízíme žádný stereotyp či nudu, ale:
• Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů (Cafeteria system)
• Možnost dalšího profesního vzdělávání (externí kurzy/školení/certifikace)
• Flexibilní pracovní dobu
• Služební vůz i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
• Zázemí stabilní společnosti orientované na proklientský přístup
• Zajímavou a perspektivní práci s možností dalšího rozvoje
• Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem
• Profesionální technické vybavení a příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

ICZ a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše