Úvod         Kariéra         Volná místa

Jsme česká IT společnost s dlouhou historií. Řešíme zajímavé a klíčové projekty v komerční i veřejné sféře. Klademe důraz na proklientský přístup. Našim zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí velké společnosti, aktivní podporu odborníků, vzdělávání a neustálý rozvoj.

C# .NET / ASP.NET Programátor pro projekty ve zdravotnictví

CO budete dělat:

  • Budete vyvíjet a rozšiřovat aplikace na platformě ASP.NET MVC, integrační platformu, společný aplikační framework a aplikační moduly v .NET – zajímavý projekt velkého rozsahu pro Ministerstvo zdravotnictví a další organizace rezortu napojený na základní registry České republiky (Registr obyvatel, Registr osob)
  • Na základě zákaznických požadavků budete projekt rozšiřovat tak, aby se posouval stále kupředu
  • Zapojíte se do našeho týmu .NET programátorů a expertů na Microsoft technologie, kteří vám rádi pomůžou, pokud si s něčím nebudete vědět rady – vždy se máme každý co učit

CO očekáváme:

  • Velmi dobrou znalost C# a ASP.NET MVC
  • Znalost HTML, CSS, AJAX, jQuery
  • Základní znalosti Microsoft SQL a Entity Framework
  • Samostatnost, pečlivost a schopnost orientovat se v kódu
  • Angličtinu na mírně pokročilé úrovni

Vítáme:

  • Prostředí a konfigurace IIS serveru
  • Webové služby, WCF, SOAP
  • Znalost návrhových vzorů a dependency injection
  • Zkušenosti s týmovým vývojem (nejlépe s použitím TFS)
  • Zkušenosti integrace se SharePoint nebo BizTalk

CO Vám nabízíme:

  • Možnost podílet se na ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH, využitelných i pro zahraniční klientelu
  • PŘÁTELSKÉ pracovní prostředí, RELAX ROOM
  • Obohacení svých znalostí o NOVÉ TECHNOLOGIE ze světa IT - používáme nové metody a nástroje
  • ŠANCI pracovat v inspirativním kolektivu ZKUŠENÝCH profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací
  • Získání ZKUŠENOSTÍ ze zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • FLEXIBILNÍ pracovní dobu a HOME OFFICE, včetně 5ti dnů osobního volna navíc ke standardní dovolené
  • Podporu ve Vašem dalším ROZVOJI a VZDĚLÁVÁNÍ (např. v rámci interních kurzů), technická školení v Microsoftu, získání certifikací
  • Výběr z široké škály BENEFITŮ podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky…)
  • Skvělé zážitky z našich TEAMBUILDINGOVÝCH akcí a jiných společných aktivit

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/10, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ICZ a.s.

Kontakt

ICZ a.s.
Barbora Píše